Dobór odpowiednich mebli na taras do przestrzeni i potrzeb może być trudny. Skąd wiesz, które elementy będą wyglądać najlepiej i będą wygodne dla Ciebie i Twoich przyjaciół przez wiele lat? Chcesz, aby Twój taras był przyjaznym miejscem na letnie spotkania, ale musi też być funkcjonalny dla Ciebie i Twoich gości. Rozważ swoje potrzeby i przestrzeń, wybierając zestaw mebli ogrodowych, które będą dla Ciebie najlepsze. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać idealne meble na patio dla Twoich potrzeb.

 

Duży zestaw mebli ogrodowych z wysokim stołem Meblobranie SFJM 8

Duży zestaw mebli ogrodowych z wysokim stołem Meblobranie SFJM 8Zestaw ogrodowy Meblobranie SFJM 8 to doskonały wybór na większe tarasy lub do ogrodu. Ten konkretny mebel oferuje aż osiem miejsc siedzących, więc świetnie nadaje się dla rodzin z większą liczbą członków lub jako alternatywne miejsce spotkań na tarasie. Meble mają nowoczesny design, ale dzięki szarej i grafitowej kolorystyce z łatwością dopasujemy je do każdej aranżacji w domu. Krzesła mają cienkie nogi, co nadaje im skandynawski charakter, który uzupełnia naturalny rattan przypominający plecionkę w technorattanowe wzory, który również pięknie się prezentuje!

Zobacz w sklepie

Beżowy komplet ogrodowy z podnoszonym stołem Meblobranie CFL6

Beżowy komplet ogrodowy z podnoszonym stołem Meblobranie CFL6Zestaw ogrodowy Corfu Fiesta Lyon z podnoszonym stołem Cappuccino wykonany jest z polipropylenu. Ważną zaletą zestawu jest łatwość utrzymania go w czystości - plamy, np. po winie, łatwo schodzą po użyciu wilgotnej szmatki. Fabrycznie wytłoczona plecionka, wiernie imitująca technorattan, sprawia, że meble doskonale sprawdzają się na świeżym powietrzu, a dzięki odporności na promienie UV materiał ten nie zmieni koloru nawet pod wpływem długotrwałego nasłonecznienia.

Zobacz w sklepie

Narożnik ogrodowy na balkon ze skrzynią na poduszki ProB brązowy

Narożnik ogrodowy na balkon ze skrzynią na poduszki ProB brązowyTen zestaw kanap narożnych jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które na pierwszy rzut oka może wyglądać jak naturalny rattan. To, co daje tej sofie przewagę, to materiał, z którego została wykonana - przyjazny dla środowiska polipropylen pozyskiwany z recyklingu. Ten rodzaj materiału jest odporny na promienie UV, nie traci kolorów i nie starzeje się szybko, w przeciwieństwie do tradycyjnych materiałów, które można czyścić jedynie wodą. Zestaw ogrodowy na balkon nie wymaga konserwacji i jest bardzo łatwy w utrzymaniu; do jego czyszczenia wystarczy woda z dodatkiem łagodnego detergentu (mydła). Poduszki w zestawie wymagają niewielkiego wysiłku przy czyszczeniu, ponieważ mają zamki błyskawiczne na poszewkach - to wygodna cecha! Ponadto nie musimy się martwić o przechowywanie tych przedmiotów w domu po zakończeniu lata - meble mogą stać na zewnątrz przez cały rok bez żadnych skutków ubocznych!

Zobacz w sklepie

Cassis Grey zestaw z technorattanu

Cassis Grey zestaw z technorattanuMeble Cassis to połączenie nowoczesności, elegancji i minimalizmu. W projekcie CASSIS połączono te cechy, aby stworzyć ekskluzywne meble do użytku zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Prezentowany zestaw doskonale sprawdzi się zarówno na tarasie, jak i w przestrzeniach hotelowych! Meble Cassis Grey mają piękny szary kolor i wysokie nogi przypominające prawdziwe drewno - wykonane są z wytrzymałego aluminium, które jest malowane tak, aby wyglądało jak drewno. Ta smukła forma odzwierciedla najnowsze trendy, a jednocześnie jest praktyczna; dzięki smukłej konstrukcji możesz zawsze bez problemu umyć podłogę pod meblami!

Zobacz w sklepie